Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Maloobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro prezentaci výprodejů zboží e-shopů a kamenných obchodů.
Každý výprodej může obsahovat seznam zboží automaticky importovaný nebo ručně zadaný. Uživatel si potom může zvolit zda prochází celé výprodeje, zboží a nebo obchody s výprodejem v dané sekci.
Zadání obchodu a výprodeje je snadné a v případě zájmu jsme schopni s čímkoliv pomoci. Pro obchody jsou Maloobchodní výprodeje ideální prezentací výprodejového a akčního zboží a pro uživatele zdrojem levných nákupů.

Obchod

Internetový obchod ePROTON.cz působí na trhu českých e-shopů již od roku 2001. Kvalitu poskytovaných služeb dokládá ocenění APEK udělované prověřeným e-shopům. Tradiční široký sortiment elektroniky, malých i velkých domácích spotřebičů včetně kuchyňských vestaveb, audio/video zařízení, televizní a fototechniku, GPS navigační systémy, počítačové vybavení, včetně příslušenství k PC, mobilní telefony, záznamová média, meteorologické stanice doplňuje zboží pro dům, zahradu a volný čas, parfémy, hračky, sport a outdoor. Nákupem na ePROTON.cz potěšíte celou rodinu. Vybírat můžete z více jak 35 000 položek. Každý týden mnoho akčních nabídek. V obchodě ePROTON.cz naleznete pouze kvalitní výrobky ověřených světových značek. Na vysoké kvalitě si zakládáme, proto dbáme o co nejlepší servis spojený s nákupem. Zakoupené zboží je k zákazníkovi dopraveno jedinečnou komfortní dopravou HDS, která poskytuje nejlepší služby na trhu (http://www.doprava-domu.cz). Dopravce zákazníka kontaktuje předem a domluví si s ním čas příjezdu. Zboží dopraví až na určené místo, vybalí a předá všechny potvrzené doklady. Je možné objednat také odvoz starého spotřebiče, nově pouze za 1 Kč. Nákup je také možné osobně vyzvednout na šesti odběrových místech po celé ČR.

Aktivních výprodejů: 1
Stránky obchodu*: www.eproton.cz
Lokalita: celá ČR
Mail*: info@eproton.cz
Telefon: 800 110 111
Telefon 2: 577 055 055

TOPlist